O nás

O nás :

Spoločnosť  TOM-line vznikla v roku 1995 ako špecializovaná obchodná spoločnosť na import a distribúciu ratanového nábytku.Na Slovensko dováža ratanový nábytok z Malajzie, Indonézie, Thajska a Talianska.Nábytok, ktorý ponúka je certifikovaný štátnou skúšobňou.

Svojím širokým sortimentom ratanového nábytku naša spoločnosť dokáže uspokojiť rôzne situované vrstvy obyvateľstva. Ponúkame cenovo dostupnejší ázijský ratanový nábytok, ale aj exkluzívny taliansky nábytok, ktorý dovážame od špičkových talianskych firiem. Zákazník má možnosť výberu z viac ako desiatich farebných odtieňov ratanového dreva a širokej ponuky látkových poťahov, čo mu umožňuje vybrať si nábytok podľa vlastných predstáv.

Nábytkom z ratanového dreva je možné zariadiť všetky interiéry ako aj exteriéry, či už v domácnosti alebo v reštauráciách, hoteloch alebo kanceláriách.

Naša spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom komplexný servis od návrhu interiéru až po jeho dopravu a montáž u zákazníka v rámci celého Slovenska.

V našej ponuke nájdete aj umelý ratan , ktorý sa stal veľmi obľúbený pre jeho minimálnu údržbu.Je vhodný hlavne na vonkajšie použitie, do otvorených priestorov.Je to vlastne plastový nábytok s modernejším dizajnom , výpletom.Využívaný najmä do kaviarní, k bazénom ale aj do wellnes centier.

U nás nájdete najširší sortiment ratanového nábytku na Slovensku.